
Kompanija Drenik ND sa svojim brendom Perfex je regionalni lider u proizvodnji higijenskog papira sa preko 110.000 tona godišnje, koji preradjuju u svoje dve fabrike, u madjarskom Solnoku i Beogradu.
Drenik ND širi svoje proizvodne kapacitete u Beogradu, a kompanija ROTO dobila je poverenje za isporuku rezervoara za tehničku vodu, kao i za PP mrežu, ukupnih kapaciteta od 300.000 litara!
.jpg)
U prvoj fazi isporučena su im dva rezervoara od RoTerra 2450 od 40.000l za tehničku vodu, u drugoj fazi isporučićemo dva rezervoara RoTerra 2450 od 50.000 litara, dok se u trećoj fazi isporučuju još dva rezervoara od 40.000 litara i dva rezervoara RoTerra 2450 od po 20.000 litara.
Ugradnju rezervoara sprovodi naše partnersko preduzeće Rasing doo iz Vršca, što je garancija da će ova kompleksna ugradnja biti u skladu sa instrukcijama tehničke službe kompanije Roto, koja nadgleda kompletne radove.
Drenik ND je kompanija poznata po svojoj strasti u proizvodnji proizvoda po najvišim standardima kada je reč o zaštiti zdravlja ljudi i životne sredine, te je njihove poverenje kompaniji Roto više od običnog partnerstva, ovim su i naši proizvodi dobili potvrdu da su ekološki najprihvatljivije rešenje, što je važna referenca za buduće slične projekte.